Tabletki wywołujące poronienie: co o nich sądzić?

Witajcie. Mam jeszcze takie pytanie: czy dowiem się czegoś tutaj na temat tabletek A***. Jak one działają, czy są bezpieczne, bo podobno wywołują poronienie. Jeśli możecie, napiszcie coś więcej na temat tych tabletek. annkaa

Dzień dobry!
Leki, o których Pani pisze są bardzo niebezpieczne. Nie wolno ich przyjmować doustnie w tak dużych ilościach. Mogą doprowadzić do zaburzeń rytmu serca i zgonu.
Z poważaniem.