Test podwójny beta HCG
Witam, proszę o interpretację wyników testu podwójnego 34 l. wolne beta hcg to 73,82 IU/I co odpowiada 1,844 MoM a PAPP-A to 5,396 IU/I co odp. 1,206 MoM, NT 2,30 mm Miałam robione badanie w 12 tyg i 6 dn. ciąży wg CRL i wtedy wyszedł nieprawidłowy przepływ na zastawce trójdzielnej (fala wsteczna). Zdaniem lekarza wykonującego badanie miało to wrócić do normy na późniejszym etapie ciąży. W 14 tyg. lekarz prowadzący ciążę potwierdził brak anatomicznych wad płodu na usg. Jakie jest ryzyko ZD??

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podane dane wskazują na naprawdę niewielkie ryzyko ZD. Proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu.