Tiki nerwowe po upadku niemowlaka z łóżka
tak jak pisalam wczesniej, nasza 7-miesieczna coreczka spadłam z łozka (wylądowala na brzuszku i uderzyła czołem w podłoge). Bylismy z nia u lekarza, ktory stwierdzil, ze nic zlego sie nie dzieje, bo coreczka nie wymiotowala. Zauwazylam jednak u niej dziwny tik, od momentu wypadku dziwnie macha głowka, jakby niekontrolowanie. przerzuca ja z lewej strony na prawa co jakis czas. USG glowki jednak nic nie wykazalo, nie ma zadnego krwiaka oraz pęknięć ciemiączka... co o tym myslec ?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Bez przeprowadzenia badania neurologicznego nie jestem w stanie udzielić Pani pomocnej odpowiedzi i sugeruję kontakt z pediatrą.