Trening wydłużenia stosunku

Witam. Mam 19 lat. Kochamy się z dziewczyną już od ponad pół roku. Problem jest w tym że zazwyczaj szybko dochodzę. Gdy zaczynamy uprawiać seks od początku myślę o tym że za chwilę dojdę. Czasem zdarza się że mogę i godzinę ale zazwyczaj kończę po ok 5 minutach. Czy to może być spowodowane tym że zawsze uprawiamy seks aż dojdę ? Czy jeżeli będziemy opóźniać orgazm i nie będę dochodził to wpłynie jakoś na poprawienie długości stosunku? Pozdrawiam
Lek. Tomasz Budlewski

na pewno większą kontrola nad wytryskiem pomoże. proponuje ćwiczenia mięśni Kegla oraz zwiększenie ogólnej aktywności fizycznej.