Jak pozbyć się takiego podniecenia seksualnego?

Dzień dobry. Mam taki problem, że niektóre czynności i zabawy powodują podniecenie seksualne i w niektórych przypadkach jest ono tak silne, że kończy się wytryskiem. Co można zrobić, żeby ten wytrysk, to podniecenie się nie pojawiało, żeby czuć tylko tą przyjemność nieseksualną i móc się normalnie bawić z innymi bez tych seksualnych doświadczeń i bez powodów do wstydu? Dodam, że te czynności i zabawy same w sobie nie mają seksualnego charakteru.
MĘŻCZYZNA, 19 LAT 8 miesięcy temu

Dzień dobry,

Trudno ustosunkować się do pytania, jeśli nie jest jasne na czym te "niektóre czynności i zabawy" polegają.

Pozdrawiam. :-) 2/24