Uczucie podniecenia w towarzystwie mężczyzn

kiedy siedzę w kinie, koło fajnego ładnego faceta od razu czuje taki dziwny ból (podniecenie ) w okolicach intymnych a nawet robię się tam mokra a gdy to trwa dłuższą chwile to czuje taką przyjemność nie wiem czy to normalne od razu pupa mi sie kreci i wogóle
ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Nie wiem, ile masz lat, ale przewiduję, że najprawdopodobniej jesteś w wieku dojrzewania, dlatego odczuwasz silne podniecenie seksualne w towarzystwie mężczyzn. Okres dorastania to czas burzliwych przemian w organizmie i zachowaniu, stąd np. podniecenie, lubrykacja i pragnienie rozładowania napięcia seksualnego. Na podłożu dojrzewania płciowego rozwija się potrzeba seksualna. W okresie dorastania wyraża się ona stanem ogólnego pobudzenia, objawami napięcia seksualnego wywołującymi chęć jego rozładowania w dostępny sposób, jakim jest zazwyczaj masturbacja. To, czego doświadczasz, jest normalne i charakterystyczne dla okresu adolescencji.
Pozdrawiam!