Jak można rozładować napięcie seksualne?

Dzień dobry, chciałabym poradzić się jak można rozładować napięcie seksualne. Mam 26 lat, nigdy nie współzylam, w okresie szkolnym zdarzało mi się masturbować, jednak obecnie nie uznaje już masturbacji. Od pewnego czasu, nawet w pracy, ogarnia mnie nagłe podniecenie (pulsowanie narządów plciowych, lubrykacja). Nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Jeśli nie ma Pani partnera, to chyba najlepiej będzie próbować skoncentrować się na czymś, by odciągnąć swoją uwagę, np. sport, spotkania z przyjaciółmi itd.