Uczucie napięcia seksualnego

Zawsze starałem się unikać masturbacji. Czasem kiedy robiłem trwała ona ok. 20-30 min. Jednak od miesiąca czuję ciągłe napięcie seksualne, połączone z mrowieniem podbrzusza oraz członka. Bardzo mnie to martwi zwłaszcza, że nie mogę myśleć o niczym innym. Gdy kładę się do łóżka to uczucie potęguje się, mam wrażenie, że zaraz dostanę orgazmu. Gdy próbowałem się masturbować wystarczyło kilka sekund, abym szczytował. Mój członek wydaje się mieć taką dziwną napiętą strukturę. Jestem załamany.

Witam,
Na wstępie chciałabym podkreślić, że masturbacja to nic złego. Nie ma negatywnego wpływu ani na zdrowie fizyczne ani psychiczne. Uprawianie masturbacji nie ma też najmniejszego wpływu na utratę zdolności do przeżywanie orgazmu ani nie wysysa z człowieka energii życiowej. Nie ma powodu do obaw. Masturbacja to wręcz zjawisko typowe dla okresu dojrzewania. Jak wynika z badan przeprowadzonych na różnych populacjach wchodzących w okres dojrzewania aż 93%-99% chłopców przyznaje się do uprawiania masturbacji. 18 lat to czas, kiedy występuje szczyt napięcia seksualnego. Objawy, które opisujesz wskazują właśnie na skumulowane napięcie seksualne. Można go rozładować albo uprawiając sex albo poprzez masturbację. Duże napięcie charakterystyczne dla okresu dojrzewania wymaga rozładowania bo przedłużenie tego stanu powoduje drażliwość i może upośledzić działanie organizmu. Jeżeli martwisz się o wygląd lub napiętą strukturę członka, odwiedź urologa, który może ocenić budowę anatomiczną penisa.
Pozdrawiam serdecznie,
A.C.

Witam, najprawdopodobniej ma Pan po prostu duży temperament seksualny , napięcie seksualne w Pana wieku bywa naprawdę trudne do zniesienia. Większość młodych mężczyzn radzi sobie z tym poprzez masturbację. Pozdrawiam