Ból genitalii po podnieceniu

Witam!

Mam taki problem, że po zbliżeniu się fizycznym do kobiety (nie chodzi mi o seks, tylko przytulanie i pocałunki) boli mnie penis i jądra oraz miejsce wokół nich. Czy to normalne, czy muszę z tym iść do lekarza? Zaznaczę, że był to mój pierwszy kontakt z kobietą o dłuższego czasu i że często się masturbuję (może to od tego).

Witam!

Opisane dolegliwości mogą wynikać z nadmiernego napięcia seksualnego, które pojawia się w romantycznych sytuacjach z partnerką. Sporadyczna masturbacja rozładowuje napięcie seksualne, ale częsta masturbacja np. poprzedzona pornografią może również podnosić poziom ogólnego napięcia seksualnego. Proponuję zaprzestać masturbacji lub co najmniej ograniczyć ją znacznie oraz skupić się głównie na aktywności seksualnej ze swoją partnerką. Na początku może to być petting, ważne jest to aby w momencie silnego wzrostu napięcia, uczuć i emocji doszło do normalnego rozładowania napięcia seksualnego. Wydaje się, że z chwilą pojawienia się regularnej aktywności seksualnej z partnerką problem powinien ustąpić w ciągu kilku tygodni.

Pozdrawiam serdecznie!