Czy niski poziom testosteronu może powodować przedwczesny wytrysk?

Witam . Czy niski poziom testosteronu może powodować przedwczesny wytrysk?
MĘŻCZYZNA, 28 LAT 2 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam serdecznie,

zbyt niski poziom testosteronu może powodować przedwczesny wytrysk. Może również doprowadzić do problemów z erekcją oraz wielu innych dolegliwości.

Warto więc porozmawiać z lekarzem o możliwościach leczenia i stosować się do jego zaleceń, aby poprawić jakość życia. W tym celu najlepiej udać się do endokrynologa bądź androloga.

Podobne pytania o niski poziom testosteronu pojawiały się w naszym serwisie. Poniżej znajdzie Pan przykładowe pytania, przy których pojawiły się już odpowiedzi:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/obnizony-poziom-testosteronu-co-moze-oznaczac,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/problemy-z-utrzymaniem-wzwodu-oraz-przedwczesnym-wytryskiem,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/niski-poziom-testosteronu.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty