Ucisk szczęki i wytrzeszcz oczu

od połowy kwietnia cierpię na ucisk szczeki i wysadzanie oczów buzie otwieram normalnie na tomografii głowy wszystko ok przeszłam całkowitą rehabilitację stawu żuchwowego, obręczy barkowej głębokich masaży w buzi blokady w staw serie ostrzykiwań w poliki z lignocainum czekam na szynę, choć chodziłam w szynach bokserskich i zdecydowałam się na botoks tylko co dalej jak to nie pomoże nadmienię iż biorę silne leki chodzę do psychiatry psychologa i powoli zaczynam się załamywać pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza chirurga szczekowo-twarzowego, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec i zalecic odpowiednie dalsze postepowanie.

Trudno wypowiadać się w sytuacji kiedy nie widzę pacjenta, botoks zwykle łagodzi objawy, zadowalajace efekty mogą być po kilku zabiegach,
Problem opisywawany przez Panią powinien konsultować i leczyć stomatolog, psychiatra, psycholog i być może lekarz medycyny estetycznej,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel