Ucisk w klatce piersiowej, drżenie i skurcze żołądka

Witam. Od dłuższego czasu próbuję zrozumieć co się ze mną dzieje. Na początku miałem duży ucisk w klatce piersiowej. Po jakimś czasie doszły objawy "gula" w gardle, płytki oddech, drżenie w klatce piersiowej, skurcze żołądka, kołatanie serca. Ciągle mam wrażenie że plonie mi twarz. Muszę się zmusić żeby cokolwiek zrobić, wszystko mnie drażni, denerwują mnie najbliższe osoby. Wszystkie badania mam w normie. Czy to są objawy stresu, depresji czy może nerwicy? Proszę o pomoc!

Tak,to mogą być objawy nerwicy,co nie oznacza,że lekarz nie podejmie wspomagania farmaceutykami.Może Pan zdiagnozować problem od strony fizycznej i równocześnie wnioskować o skierowanie do psychoterapeuty/np.w poradni zdrowia psychicznego,w ramach NFZ/.Inna opcja-gabinety prywatne.
Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza