Ucisk w obrębie serca a nerwy

Witam od 3 dni czuje coś dziwnego zaczęło się od ucisku w tyle głowy który czasami zamieniał sie w ból. Do tego dochodziło skaczące cisnienie rozkurczowe - od 130 do 145. Zrobili mi echoserca, które nic nie wykazało tego samego dnia ucisk w głowie ustał a pojawił się w sercu i lewej nodze. Po kilku godzinach ucisk z nogi ustał a pozostał tylko w sercu i kawałku szyi. Wszyscy twierdzą że to nerwy i stres a ja obawiam się że mogę mieć jakis zator w sercu. Mogę mieć jakis wędrujacy skrzep ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do kardiologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.