Uczucie chwiania i ciepła w głowie

Kobieta, lat 31, Łódź. Od kilku miesięcy uczucie chwiania i ciepła w głowie. Wykonane badania: morfologia,tsh,alt,crp,sód,magnez,żelazo,glukoza,potas, lipidogram,kreatynina,cytologia, badanie dna oka i ciśnienie śródoczne,ekg,usg jamy brzusznej, badanie neurologiczne bez uchwytnych objawów oponowych,ogniskowych i patologicznych. Wszystkie wykonane badania w normie. Neurolog sugeruje nerwicę i zaburzenia adaptacyjne. Mam pytanie czy to faktycznie nerwica czy początek jakiejś choroby?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Odpowiedź w tym miejscu z pewnością nie uspokoi niepokoju, który Pani przeżywa w związku ze swoim samopoczuciem i zdrowiem. Zrobiła Pani dużą ilość badań. Podążając za opinią lekarza neurologa jest to odpowiedni moment, aby zgłosić się do psychologa, psychoterapeuty. Specjalista zaleci dalsze kroki postępowania. Z pewnością wskazana będzie psychoterapia, prawdopodobnie także konsultacja u lekarza psychiatry.