Uczucie chwiania się i męty

Od kilku miesięcy uczucie chwiania się i męty pojawiające się w oczach. Wykonane badania: morfologia krwi dwa razy,tsh, alt,kreatynina,sód,potas,magnez,żelazo,lipidogram,ob,crp, ekg, usg jamy brzusznej. Badanie u neurologa bez uchwytnych objawów oponowych,ogniskowych i patologicznych. Wykonałam dwa razy badanie dna oka i ciśnienie oczne. Wszystkie wyniki badań dobre. Neurolog sugeruje nerwicę. Mam pytanie czy to uczucie chwiania i te męty przed oczami to objaw nerwicy czy poważniejszej choroby?

Witam, przede wszystkim proszę sobie uświadomić, że nerwica to baaaaaaardzo
poważna choroba. Nie szukałbym więc poważniejszej....
Ale jeszcze nic nie wiadomo, proszę się umówić z doświadczonym psychoterapeutą w celu sprecyzowania diagnozy. Kiedyś nawetprzyjmowałem w Skierniewicach raz w tygodniu ale teraz już tylko w Warszawie.
Pozdrawiam miło

Mogą być to objawy psychosomatyczne. Nerwica jest poważną chorobą i niewarto jej bagatelizować. Polecam skonsultować się z psychologiem. Pozdrawiam