Uczucie ciężkich i opuchniętych nóg przy tabletkach antykoncepcyjnych

Mam 21 lat i od pięciu miesięcy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Naraya. Od niedawna towarzyszy mi uczucie ciężkich, opuchniętych nóg... Czy warto zmienić tabletki?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Konieczna jest modyfikacja antykoncepcji.