Uczucie kłucia w jajniku

od tygodnia mnie kuje w prawym jakniku i kuje mnie brzuch od czasu do czasu.Co to może być.
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jednostronny ból okolicy jajnika może być spowodowany endometriozą lub zmianami w obrębie przydatków. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczne jest zbadanie oraz zlecenie badań dodatkowych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.

Wskazna wizyta u ginekologa+ badanie USG dopochwowe celem oceny n arządu rodnego w tym jajników. Rozpoznanie i postępowanie po konsultacji.
Dr Jacek Tulimowski