Uczucie omdleń, plamki na oczach, bóle głowy po urazie
Mój przyjaciel kiedyś spadł z drzewa i uderzył głową o pień.Od roku ma bardzo dziwne objawy,uczucie omdleń,plamki na oczach ,straszne bóle głowy,które nie raz są tak silne,że budzi się w nocy.Lek.rodz.nie chce dać skierowania,więc udał się do neurologa,lekarz zaniepokoił się " gulajami" na kręgu szyjnym i dał skierowanie na TK,które wykazały jakieś zmiany,ale rzekomo nie groźne,jutro ma mieć robiony rezonans,ma też zapisane silne leki przeciwbólowe.Czy to może być guz mózgu? coś na to wskazuje?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Pacjent powinien udać się na zaplanowane badanie. Na podstawie wyniku badania będzie możliwe ustalenie rodzaju zmiany oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia.