Uczucie pieczenia w klatce piersiowej w okolicy serca podczas wysiłku

Witam. Od maja tamtego roku odczuwam takie jakby pieczenie w klatce piersiowej koło serca. Pojawia się to w czasie wysiłku, zwykle podczas biegania(nawet krótkich odcinków) a przestaje po chwili po zakończeniu wysiłku. Co to może być? Czytałam w internecie o chorobie wiencowej po wysiłku, czy to może być to? (jestem rocznik 99) Liczę na pomoc. Z góry dziękuję
Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, konieczne jest wykonanie badanie ekg, być może także próby wysiłkowej oraz badań z krwi.