Ulewanie pokarmu u 3-miesięcznego dziecka

Dlaczego mojej 3-miesiecznej corce ulewa sie plynem przypominajacym metna wode?dodam ze karmie tylko piersia.

Witam! Ulewania mogą utrzymywać się u dzieci do około 4 miesiąca życia, co związane jest z osłabieniem mięśni dolnego zwieracza przełyku. Jeśli jednak ulewanie wiąże się z niskim przyrostem wagi, jest chlustające, ma brązowe lub zielone zabarwienie lub dziecko krztusi się lub kaszle należy skontaktować się z lekarzem.