Uporczywy katar żółtego koloru

Witam, mam pytanie. Od 2-3 dni mam strasznie uporczywy i nieznośny katar, żółtego koloru. Dzisiaj kupiłem tabletki Acatar Acti-Tabs i Wode Morska w sprayu. Pytanie brzmi: Czy mogę te leki brac razem? tzn. moge brac tabletki i stosowac spray donosowo czy musze z czegoś zrezygnowac? Jestem astmatykiem uczulonym na pleśń i sierść kota, jesli ma to jakies znaczenie. Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

A czy ma Pan jakieś leki na astmę na stałe czy tylko doraźnie? Proponuje zastosować najpierw sama wodę morską. Bez poznania większej ilości informacji medycznych nie można się wypowiedzieć.