Nawracający gęsty i żółty katar u 8-latka

Dzień dobry. Proszę o poradę jak pomóc 8 letniemu dziecku z nawracającym gęstym,żółtym katarem. Nos jest wciąż zatkany tak że czasem nie można go oczyścić. Stosujemy wodę morską, spray euphorbium oraz Flixonase jednak efekty są na krótko i problem wraca. Dziekuję Karolina

Woda morska jest dla ryb morskich a nie dla ludzi. Dla człowieka potrzebne jest fizjologiczne stężenie płynów ustrojowych i leczniczych czyli 0.9% NaCl. Stosujesz też jakieś wynalazki z reklam TV oraz sterydy czyli leki hormonalne do nosa dziecka. Chcesz mu zaszkodzić na całe życie?