USG podczas krwawienia

Witam Czy ma znaczenie fakt ze badanie usg było robione w ostatnim półroczu 4 razy w tym 2 razy w trakcie krwawienia i endometrium caly czas bylo 2 mm nawet przy krwawieniu. Raz krwawienie trwało ok 2 m-cy byłam u 2 lekarzy ale bez efektu. natomiast usłyszałam hipoteze ze cienkie endometrium sprawia ze pekaja naczynia macicy i stad to samoistne krwawienie.Krew rzadka jak woda.Zamierzam zrobic biopsje ale koszt badania mnie przeraził.

Nie ma znaczenia jak często wykonuje się badanie USG, gdyż jest ono nieszkodliwe. Dobrze, że jest wykonywane w różnych fazach cyklu miesięcznego, bo obrazuje całokształt problemu. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami ginekologa prowadzącego.