Usunięcie ciąży pozamacicznej śródściennej

Witam Mam 42 lata - 11 czerwca 2014r miałam usuniętą ciążę pozamaciczną śródścienną (1 po długotrwałym leczeniu) wraz z lewym jajowodem oraz rogiem macicy. Od tego czasu mam problem z okresem. 1 cykl po był w 26dc czyli norma 2-w 42dc a kolejne cykle są 21 dniowe i bardziej obfite niż przed cp oraz bardziej niż wcześniej odczuwam dolegliwości miesiączkowe. Moje pyt.co może być powodem tych zmian.jakie badania powinnam wykonać bezwzględnie. Do tej pory mój lekarz nie zlecił mi żadnych badań.Pozd

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę skonsultować się z ginekologiem, który wykona odpowiednie badania. Pozdrawiam