Usunięcie ósemek a operacja progenii

witam serdecznie. BRDZO proszę o poradę. mam 2 ósemki górne które trzeba usunąć aby przeprowadzić operację progenii. zęby nachodzą na siebie, dodatkowo nie ma szkliwa na zębach co powoduje że ścierają się - brakuje mi 0.5 cm zgryzu. Jest niedorozwój górnej szczęki,osemki w ogóle nie wyszły. są zatrzymane.chcę usunąć prywatnie żeby przyśpieszyć czas operacji ale mam problemy. podobno jestem trudnym przypadkiem i jak to jedna pani doktor określiła woli tego nie robić bo mnie zmasakruje

Witam serdecznie.Jaki zabieg chirurgiczny jest zaplanowany na gornej szczece i w jakim celu?Z gorna szczeka ortodontycznie mozna zrobic prawie wszystko.Pozdrawiam.