W jaki sposób wykonuje się badanie TOG75?

Witam . Musze wykonac badanie TOG75 . Jednak z tego wszystkiego zapomnialam sie zapytac lekarza jak sie to badanie wykonuje . Czy mogłby mi ktos powiedziec czy takie badanie mozna wykonywac samemu w domu czy trzeba isc do lekarza ? Pytanie moze troche glupie ale pierwszy raz bede robic takie badanie i nie wiem co i jak .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.