Widoczna żyła w obrębie czoła a odpowiednie działania

Dzień dobry jestem kobietą mam 33 lata, niedawno zauważyłam u siebie bardzo widoczną żyłę na czole powyżej prawej skroni. Jest to dla mnie duży problem czy można z tym coś zrobić do kogo powinnam się udać. Bardzo proszę o pomoc.

Dzień dobry,

Proszę skontrolować sobie ciśnienie tętnicze. jeśli jest za wysokie, to warto udać się do lekarza i rozpocząć leczenie. Powinna Pani również unikać pracy w schylonej pozycji - z "głową do dołu", co może nasilić objawy.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz