Wirus Epsteina Barr antygen

Witam, zaznaczam ze mam umówiona wizytę ale prosze i informacje czy jest choroba mononukleoza jeżeli mam wyniki EBV - wirus Epsteina Barr antygen VCA p/c IgM (mononukleoza) (F56)8,45 EBV - wirus Epsteina Barr antygen VCA p/c IgM (mononukleoza) (F56) obecne?
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani referencyjnych norm dla laboratorium. Jeśli jednak przeciwciała IgM są obecne, świadczy to o przebytym kontakcie z wirusem EBV, co może współistnieć z zakażeniem jakim jest mononukleoza.