Wpływ przodopochylenia macicy na przebieg ciąży

Witam, proszę o informację, czy duże przodopochylenie macicy(obraz MR) wraz ze spłyceniem lordozy lędźwiowej z przepukliną 5mm, uciskającą worek oponowy, zmianami w odc.piersiowym typu modic 1 z licznymi osteofitami może wpływać na przebieg ciąży? Z góry dziękuję za chęć udzielenia informacji

Renata GrzechociĹska

Witam.
Przodopochylenie macicy jest prawidłowym ułożeniem macicy. Przepuklina kręgosłupa może powodować ból kręgosłupa.
Pozdrawiam