Współżycie w 5 tygodniu połogu

witam jestem w 5 tygodniu pologu a w 3 tygodniu wspolzylam z mezem 3 razy bez zabezpieczenia i te 3 razy poszlo do pochwy i jak bylabym w ciazy czy to jest normalne ze przez 10 dni leciał mi sluz a teraz mocz z krwia albo mocz jest czysty i jest trochę krwi na papierze a pod koniec dnia leci ledwie co albo nic
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Zdiagnozowanie Pani problemu przekracza mozliwości internetowe. Proszę udać się koniecznie do ginekologa, który Panią zbada i pomoże ustalić dalsze postepowanie. Nie można wykluczyć że przyczyną tego stanu może być fakt współżycia w czasie połogu (co nie jest wskazane!!!). Pozdrawiam