Wybielanie zębów żelem Nite White ACP 16%

Dzień dobry! Moje pytanie dotyczy wybielania zębów żelem Nite White ACP 16%. Czy wybielanie tym produktem jest możliwe tylko w gabinecie za pośrednictwem stomatologa i jak długo taki efekt sie utrzymuje i ile takich strzykawek trzeba użyć na wybielenie o przynajmniej trzy tony?
Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do stomatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Efekt wybielania oraz czas niezbędny do rozjaśnienia zębów zależy od wielu czynników. Obecnie stosowanie są różne metody i preparaty. Bez konsultacji w gabinecie stomatologicznym nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pana pytanie.