Wykryto w szyjce macicy escherichia coli

witam.mam 30 lat od 6 lat bezskutecznie staram się z mężem o dziecko,mieliśmy 1 nieudane in vitro,od wielu lat cierpię na nawracające zapalenia pęcherza,najczęściej po stosunku po 24 godz. zapalenie daje o sobie znać,nie mam już siły,nie mogę normalnie funkcjonować,żyć miałam liczne badania które nic nie pokazywały,ostatnio wykryto w szyjce macicy escherichia coli i streptococcus agalictiae,na które brałam biseptol a teraz keflex,..po współżyciu zawsze oddaje mocz,biorę suplementy..pomocy!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli infekcje dróg moczowych nawracają zawsze po stosunku, do rozważenia jest włączenie profilaktyki antybiotykowej przed każdym stosunkiem. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym. Warto także wykonać USG jamy brzusznej pod kątem patologii w układzie moczowym.