Wynik badań tarczycy a słabe włosy, kłopoty z ciśnieniem i ogólne przemęczenie

Wyniki badań tarczycy.Witam! wczoraj odebrałam wyniki badań tarczycy. TSF 1,208 ulU/ml norma 0,55- 4,00, FT3 5,92 pmol/l norma 3,5-6,50, FT4 12,68 pmol/l norma 11,5-22,70, przeciwciała anty-TPO 57 IU/ml norma 0- 5,61. Od jakiegoś czasu mam b. słabe włosy, kłopoty z ciśnieniem ogólne przemęczenie. Czy chora tarczyca może być przyczyna mojego stanu? Martwią mnie te te przeciwciała anty-TPO.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nieznacznie podwyższony poziom przeciwciał przy prawidłowych hormonach tarczycy właściwie nie ma istotnego znaczenia. Wskazane jest poszukiwanie innej przyczyny Pani dolegliwości. W tym celu proszę skonsultować się z lekarzem POZ.