Wynik badań wycinka żołądka

Witam. Dziś otrzymałam wyniki badań wycinka z żołądka: rozpoznanie kliniczne: gastritis antralis Wynik badania: Gastritis chronica maioris gradus antri sine atrophia [M-40000]. Bakterie spiralne w barwieniu giemsa (+++) [M-40000H]. Wyniki USG są OK (robione 2 razy w dwóch różnych szpitalach). Tomografia - OK. Jeżeli to możliwe, proszę o wytłumaczenie tych wyników i poradę jak postępować w dalszym leczeniu. Pozdawiam.

Wynik z wycinka - zapalenie błony śluzowej żołądka w okolicy przedodźwiernikowej bez zaniku.
Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego lub gastrologa celem leczenia farmokologicznego

Z wyrazmi szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg