Wynik badania poziomu TSH a wynik USG tarczycy

Witam proszę o interpretację moich wyników badań tsh 1,61 ft4 1,36 ft3 3,48 anty tpo 14,57 anty to 15,9 mam również guzki normoechogeniczne na prawym płacie i w obrębie ciesni tarczyca niejednorodna normoechogeniczna
Piotr Pilarski

Wyniki hormonów są prawidłowe. Do wyników przeciwciał nie mogę się odnieść gdyż nie podała Pani norm panujących w laboratorium w którym wykonywała Pani badanie. Możliwe, że są to guzki obojętne tarczycy.

Pozdrawiam.