Wynik badania TK płuc i guzki płata tarczycy

Barbara Wieczorek lat56 Witam Dziś odebrałam wynik TK proszę o interpretację Jamy opłucnowe wolne. Guzek śr 3 mm w segm. 6 prawego płuca. Pojedyncze pasma włókniste w nadprzeponowych częściach płuc. Poza tym miąższ płucny bez zmian ogniskowych. Węzeł chłonny w oknie aortalno-płucnym wielkości 12 mm. Poza tym śródpiersie i wnęki płucne bez powiększonych węzłów chłonnych. Kości objęte badaniem bez uchwytnych zmian meta. Drobne guzki lewego płata tarczycy. pozdrawiam serdecznie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie lekarza zlecającego powyższe badanie