Wynik TK odcinka szyjnego kręgosłupa
Proszę o pomoc w odczytaniu mojego TK odcinka szyjnego."Ograniczona fizjologiczna lordoza szyjna.Podejrzenie drobnych centralnych uwypuklin krążków m-kręgowych C3/C4 i C4/C5 bez istotnych cech ucisku worka oponowego."Nadmienie iż jestem po wypadku samochodowym,przy komputerze nie mogę siedzieć niż 2h i musze się znów położyć by wyprostować odcinek szyjny.Noce są straszne,gdy tylko kłade się na bok szybko muszę zmienić pozycję na wprost.Gdzie szukać pomocy?Dziękuję

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
MichaĹ Kurek
51 poziom zaufania
W opisanym przez Panią przypadku polecam kontakt z lekarzem ortopedą.