Wynik tomografii komputerowej i stan po złamaniu podstawy czaszki kości
Dzień dobry właśnie odebrałem opis badania tomograficznego z kontrastem w skutek złamania kości podstawy czaszki kości ok piramidy kości skroniowej. "Układ komorowy przeciętnej szerokości, nieprzemieszczony. Bruzdowanie na sklepistości mózgu w granicach prawidłowych. Drobne, fizjologiczne zwapnienia w szyszynce i splotach naczyniówkowych komór bocznych. Część komórek lewego wyrostka sutkowatego wypełnionych treścią płynową.

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowny Panie, przedstawiony opis badania opisuje mózgowie, którego obraz jest prawidłowy. Nie zawiera opisu elementów kostnych czaszki. Pozdrawiam