Wynik USG ginekologoczinego
proszę o opinię na temat wyniku badania> W powodu bólu podbrzusza i podejrzenia ze cos niedobrego może sie dziać z przydatkami udałam sie na usg ginekologiczne. Wynik badania narzadu rodnego jest właściwy jednak lekarz wykonujący banie zwrócił uwagę na mocno echogeniczną ścianę esicy i jak napisał w opisie co może świadczyć o jej obrzęku-proszę o informację jaki może być powód takiego stanu?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisana zmiana może mieć podłoże zapalne. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki jelita grubego. Wskazana jest wizyta u specjalisty gastrologa.