Wynik USG piersi u 29-latki

Kobieta lat 29. Wynik USG piersi: Piersi o budowie tłuszczowo-gruczołowej. Piersi symetryczne. Lewa pierś bez zmian ogniskowych. W piersi prawej na godz. 3 ok. 3 cm. od brodawki nieregularnego kształtu zagęszczenie wielkości 4x3mm bez wzmocnienia ani cienia akustycznego za zmianą - najbardziej dysplastyczne ognisko tkanki gruczołowej. przewody mlekowe nieposzerzone. dołu pachowe bez patologicznych węzłów chłonnych

Opis to za mało. Nie brzmi podejrzanie, lecz wciąż niejasno. Myślę, że niepokój Pani wymaga skontrolowania u radiologa lub w Poradni Chorób Piersi.