Wyniki badań hematologicznych w 16-tygodniu ciąży
Wtam! Jestem w 16tc, dzisiaj bylam u ginekologa i rowniez otrzymalam wyniki badan, szczerze mowiac jestem bardzo przestraszona tym co kekarz mowil. Chce skorzystac tu z pomocy moze toche sie uspokoje. Wizyte u hematologa mam za tydzien. Moje wyniki sa nastepujace: MCV: 75.0 norma 76-98 RDW-CV: 19.3 norma 11.5- 14.5 P-LCR: 45.4 norma 13.0- 43.0 Wszystkie inne wyniki sa w normie. O czym moje nieprawidlowe wyniki moga swiadczyc? Bardzo prosze o szybka odpowiedz. Dodam ze to moja druga ciaza.

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Jeśli tylko te wyniki są nieprawidłowe to nie jest to powód do zmartwień. Być może w badaniu fizykalnym lekarz również zauważył odchylenia. Musi Pani poczekać na wizytę u hematologa. Bez zbadania i pełnych wyników badań nie można nic wnioskować.
Pozdrawiam.