Wyniki badania krwi i stosowanie Metotrexat

Przyjmuje metotrexat moje wyniki to alat 78 ,aspat 31 no i GRA 6,7 i RBC 4,18 nie wiem czy to wina leku i czy powinnam odstawic wizyte u lekarza mam dopiero za 2 tyg. Prosze o odp.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Zalecam konsultację z lekarzem prowadzącym w celu ewentualnego odstawienia leku. Jedynie wynik alat jest miernie powiększony i nie wydaje się być żadną podstawą do odstawienia leku. Pozdrawiam