Wyniki badania krwi u 17-latka

Mój syn ma 17 lat i na wskutek obicia kolana poszedł do lekarza po skierowanie do chirurga.Lekarz pediatra zlecił wykonanie podstawowych badań krwi.To co mnie zaniepokoiło po odebraniu wyników:GRA%-60,5 RBC-5,72 HEMOGLOBINA-18,6 HEMATOKRYT-52,8 Proszę mi powiedzieć co jest tego przyczyną

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wynik są w normie. jedynie nieznacznie podwyższona jest hemoglobina. Proszę zapewnić odpowiednią podaż płynów.
Pozdrawiam