Wyniki badania na toksoplazmozę w 6 tygodniu ciąży

Witam prosze o pomoc jestem w 6 tyg.ciazy moje wyniki na toksoplasmize to :Toksoplasmosa Igg 11.3Ul/ml gdzie <1.6 negatywne >= 3.0 pozytywne. IGM 0.64 index gdxie<0.50 negatywne >= 0.60 pozytywne.w pierwszej ciazy 6 lat temu nabylam w trakcje ciazy ale dziecko bez wad.jak mam rozumiec te wyniki czy mam znow brac antybiotyk przez cala ciaze?czy istnieje jakues ryzyko dla plodu??

Lek. Tomasz Budlewski

A czy była wykonywana awidność przeciwciał. Podwyższone IGM może świadczyć o świeżym zakażeniu. Natomiast awidność IgG określi okres w jakim pojawiły się przeciwciała. proszę z powyższym wynikiem udać się do ginekologa.