Wyniki prenatalne w 11 tygodniu ciąży

Witam. Mam 28 lat i miałam niedawno badanie prenatalne. Wyszedł mi dość wysoko (w moim mniemaniu ale nie jestem lekarzem) wynik CRL. W diu badania miałam 11tydz i 4 dzień. a crl wyszło 64mm a akcja serca 174ud/,min. Czy to jest normalne? Bardzo się martwię. Prosze o jak najszybszą odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podana odległość ciemieniowo-siedzeniowa jest prawidłowa dla tego wieku ciąży. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem ginekologiem, który prowadzi Pani ciążę.