Wypadanie przedniego płatka zastawki mitralnej ze śladową niedomykalnością

Dzien dobry-prosze powiedziec czy to powazna choroba serca a Doppler jaet-niedomykalnosc militarna sladowa,praw.profil napływu mitralnego,niedomykalnosc trojdzielna sladowa ,PVV max 0,6m/s,AV Vmax1,2m/s. Wnioski-wypadanie przedniego płatka zastawki mitralnej ze sladowa niedomykalnoscia.Tetniaczek przegrody miedzyprzedsiakowej. dostałam leki potas ,magnez oraz metocart 50mg mimo ze mam bardzo niskie cisnienie ipuls 45.prosze o odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany opis wskazuje na nieprawidłowości w obrębie układu sercowo-naczyniowego. Nie można ich określić jednak mianem poważnych. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.