Wypadanie włosów i wyniki badania krwi

Witam mam problem z wypadaniem włosów byłem na zabiegach mezoterapii iglowej używam loxon 5 % oraz biore od 7 miesięcy finasteryd nezyr niepokoją mnie wyniki badań wyszedł mi podwyższony alt ast mam także podwyższony cholesterol całkowicie LDL trigricerydy i gfr chciałem zapytać czy wyniki lipidogramu i gfr moga mieć cod wspólnego z jego podwyzeszeniem ?Czy będę musiał odstawić ten lek ? I czy gdyby była taka konieczność jest inny lek który ma podobne działania do finasteryd a nie szkodliwy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest na pewno obserwacja. Sądzę że jest to możliwe działanie niepożądane. Proponuję powtórzyć badania i udać się do lekarza prowadzącego leczenie