Wypuklina tylno lewoboczna wypełniająca lewy zachyłek boczny

Wynik TK z marca na poziomie l4/l5 wypuklina tylno lewoboczna wypelniajaca lewy zachylek boczny powodujaca ucisk korzeni nerwowych po stronie lewej.neurochirurg to widział i powiedział ze radiolog głupoty opisał a ja juz mam takie bóle ze ledwo chodze i w nocy śpię po 2 godziny ręką mi dretwieje i noga.ja juz miałem jedno operacje na wypuklina krążka centralno lewoboczna.to teraz powinienem pójść do radiologa ze głupoty opisali proszę mi doradzić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę niezwłocznie ponownie skonsultować się ze specjalistą neurochirurgiem. Proszę nie bagatelizować objawów!