Wysiłek fizyczny, leki przeciwbólowe i następna miesiączka po zabiegu abrazji

Witam, 23 czerwca mialam wykonywany zabieg abrazji po zabiegu krwawiłam przez około 20 godzin. Lekarz, który mnie wypisał podał mi ogółowo co mogę a czego nie. Dlatego chciałam zapytać przez jako okres czasu nie mogę wykonywać wysilku fizycznego (chodzenie na basen, siłownie), czy moge brać leki przeciwbólowe i czy następna miesiączka będzie się czymś różniła?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa około tydzień po zabiegu celem kontroli i kierować się jego zaleceniami. Chyba że pojawi się nasilone krwawienie to wtedy proponuję wcześniej udać się do lekarza ginekologa.