Wysiłek fizyczny po założeniu wkładki Jadess

witam minęło 5 dni od założenia wkładki systemy Jadess. czy jest wskazany wysiłek fizyczny np. jeżdżenie na rowerze? ogolnie pytam co wolno po założeniu wkładki systemy Jadess? a co nie wolno?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie ma przeciwwskazań do wysiłku fizycznego. Nie ma ograniczeń po zastosowaniu preparatu. Wszelkie informacje dotyczące jego działania zawarte są w ulotce dołączonej do leku.